HAKKIMIZDA
     2007 Yılında kurulan ve iş makinesi kiralama sektöründe hizmet veren Ed Makine kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmayı kendine ilke edinmiştir. 
 
   Ed Makine, "İş Makinesi Kiralama Hizmetleri" sayesinde kiralama için minimum zaman harcarken esas faaliyetlerinize de odaklanabilirsiniz.
   
     Projelerimizin en önemli kısmı sizi dinlemek. Bu sayede ne kiralamak istediğinizi görüyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor  buna göre  isteklerinizi karşılıyoruz. Ed Makine parkında; hemen hemen dünya çapında kalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte Paletli Ekskavatöler, Lastikli Ekskavatörler, Toprak Silindirleri, Yama Silindirleri, Asfalt Silindirleri, Dozerler, Greyderler, Loderler, Mobil Konkasörler, Mobil Elekler ve Türkiye'de ilk olan Teleskopik Bomlu Ekskavatör, Amfibik Ekskavatör ve Su Ekskavatörü ile tüm Türkiye'ye kiralama hizmeti vermekteyiz.

      "İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ"


 
goo.gl/zolPqJ facebook.com/edmakine twitter.com/edmakineed instagram.com/edmakine youtube.com/edmakine edmakine.sahibinden.com
   Copyright © 2014 Ed Makine Boğazköy İstiklal Mah. İsmet İnönü Cad. No:202-204 Arnavutköy / İSTANBUL
Tel: +90 212 472 79 80 Faks: +90 212 548 73 83
Site Creation Atılım Medya